Чи потрібні куреням веб-сторінки?

Обговорення пластових веб-сторінок, списків розсилки, дискусійних груп тощо.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Vus » Вів 04.01.05 10:56

Ну добре, яким бути пластовим сайтам це дійсно краще вирішувати самим веб майстрам.
Тут недавно зайшов на один сайтик (3D, Flash...) http://www.tpst.ru
Вантажиться досить довго (попереджаю відразу), змістовне навантаження мінімальне, але просто цікаво подивитись.
Сайт трубопроводної компанії.
Кого зацікавить полазьте по сайту, понатискайте кніпочки, подивіться якими можуть бути сайти
:)
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Akademik » Пон 05.06.06 16:08

Оце зустрів в інеті сайт
http://vovkulaky.plast.org.ua/
і поняв що потрібні куреням сайти,
:eusa_clap: аде користувачам інету такі сайти непотрібні... вхід залогованим :(
а-в-у, вовкулаки :!: :!: :!:
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST fooks » Пон 05.06.06 21:00

якщо митці .... то на якість коду та стійкість сторінки увагу ніхто не зверне.


А як можна оцінити "якість коду" та "стійкість сторінки" для окремого сайту?

Наприклад візьмем ПлаПор - і спробуєм оцінити форум ... або фотогалерею ...

Як можна ставити оцінку за якість/стійкість для програм, які написані сторонніми людьми для загального користування, і яким вже давним давно дана оцінка в світовому мірилі (що в свою чергу і є головним аргументом при виборі форуму і галереї для сайту(-ів) )?

Можете мені заперечити, що от мовляв там переробили шось і немало і тепер альбом і форум виглядають прикольно, а я вам відповім шо то все зводиться в кінцевому підсумку до одного - Дизайну.

А офіційний сайт Укрю Пласту - і якісно і стійко написаний, але шо з того толку, якщо там нема життя?

Якщо говорити що сайт чи сторінка куреня служать в першу чергу для презентабельності, то я б оцінював в першу чергу зовнішній вигляд (дизайн), потім зручність у користуванні, тобто логічність у розташуванні тем і обовязково чітку й інтуїтивно зрозумілу логіку в меню і навігації по сайту/сторінці.

Потім на цікавість контенту.

Особлива увага - на такі ресурси які є на даному/сайті і більше нема на жодному пластовому (колекція метеликів, літопис мандрівок куреня, знайдені на СВ речі, щотижневі уроки HTML для початкуючих пластвебдизайнерів...).

А вникати в технічні подробиці - воно насправді небагатьом буде цікаво, і взагалі є лише одиниці які розуміють як воно всередині там десь працює:)
fooks
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 138
З нами з: Пон 20.10.03 13:12
Звідки: Лемберг, центр. Галіція
Ім'я: Анатолій
Прізвище: Добросинець

UNREAD_POST Vus » Вів 06.06.06 08:28

2fooks ріспект :thumbsup: підсумую:
Дизайн - гарно
Юзабіліті - зручно
Контент - цікаво (є що читати)

3 речі на яких і можна оцінити сайт (зовнішні ознаки сайта). І на яких і має триматись сайт.
З тобою абсолютно погоджуюсь.
Наприклад зараз думаю над сайтом курення (ЧК) і дійшов висновку, що дублювати контент інших сайтів як мінімум нераціонально (а то і глупо). Максимум що можна використовувати це посилання на матеріали, розміщення шотів новин, але цим в жодному випадку не захаращувати власний сайт, вони мають вест на родимий сайт який є генератором новин.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

Поперед.

Повернутись в Пласт в Інтернет

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron