Сайт 13 куреня УПС Дубова кора

Обговорення пластових веб-сторінок, списків розсилки, дискусійних груп тощо.

Модератор: Модератори

Сайт 13 куреня УПС Дубова кора

UNREAD_POST Скок » Вів 29.05.07 07:15

Ласкаво просимо!

http://dubova-kora.blogspot.com
Скок, ДК
Скок
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 86
З нами з: П'ят 17.10.03 18:35
Звідки: Станиця Вишгород
Ім'я: о. мітрат Сергій
Прізвище: Прудко
Курінь: Дубова Кора, Капелян ВЛ - січень 2003 р.Б.,почесний член ВЛ - жовтень 2003 р.Б.
Пластовий ступінь: пл. сен. пр.

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 29.05.07 08:30

Модераторам: напевно є зміст перенести цю тему в гілку "Пласт і Інтернеті"...

2Скок: Вітаю з появою сторінки! Переглянув і відразу напросилось декілька питань:
Володимир Скоробський....Співзасновник Пласту в Україні 1989-90 рр....присягу склав 6 травня 1990 р.Б.

Сергій Прудко... в 1989 р.Б. починали відродження Пласту в Україні. Заяву вступу склали на Миколая в 1989 р.Б., а присягу – на Юрія 1990 р.Б. (гурток „Київські Грифони” був першим заприсяженим в Україні разом із Журбою).

Технічне питання: відомо, що при складанні присяги є хтось, хто її "приймає" (без сумніву, це має бути заприсяжений пластун, який в більшості випадків мав б пересвідчитись у виконанні вимог тими, хто має складати присягу)... Хто приймав присягу першого в Україні відновленого пластового гуртка "Київські грифони"?
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Скок » Суб 02.06.07 19:53

mykola muzala написав:Модераторам: напевно є зміст перенести цю тему в гілку "Пласт і Інтернеті"...

Дякуємо, її місце справді тут.
І за добрий відгук - дякуємо!

Хто приймав присягу першого в Україні відновленого пластового гуртка "Київські грифони"?


Цитата
"Незабаром у день свята Покровителя Пласту святого Великомученика Юрія Переможця (6 травня 1990 р.Б.), була складена перша в Україні в часи відродження Пластова Присяга в колишньому селищі Биківні (нині Києві) ст.пл. Володимиром Скоробським та пл.сен. Сергієм Прудком. І хоча на заприсяженні не було офіційного представника Пласту, присяга була складена урочисто в присутності юнацтва та старшопластунства на Біблії та прапорі гуртка “КГ”, мистецьки виконаному народною майстринею Оленою Володимирівою (Прядко). До речі, це був перший пластовий прапор в Україні який нині переданий на збереження до музею Гетьманства в Києві. Провід гуртка Грифонів звертався через зв’язкового пл.сен. Павла Дорожинського до Пластунів в Німеччині , щоб на заприсяженні був уповноважений, але на той час такої нагоди не трапилося. Пізніше, на свято Покрови Пресвятої Богородиці (14 жовтня 1990 р.Б.), уповноваженим від куреня “Червона Калина” пл.сен. Олегом Покальчуком у місті Луцьку на замковій башті переведено присягу яку склали пл. сен-ка Ліля Прудко, пл. сен-ка. Людмила Коханець, ст. пл. Микола Сульжук, ст. пл-ка Оксана Калиновська, потверджена присяга ст. пл. Володимирові Скоробському. Заразом склали присягу й юначки Наталя Баранович(Станкевич), Ніна Зелюк, Наталя Денисенко, Дзвінка Матіяш, Гануся Швець".

Детальніше див. у блозі - Наші посилання, Сайт станиці Київ, Історія, Стаття В. Скоробського "Історія становлення Пласту в Києві".
Скок, ДК
Скок
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 86
З нами з: П'ят 17.10.03 18:35
Звідки: Станиця Вишгород
Ім'я: о. мітрат Сергій
Прізвище: Прудко
Курінь: Дубова Кора, Капелян ВЛ - січень 2003 р.Б.,почесний член ВЛ - жовтень 2003 р.Б.
Пластовий ступінь: пл. сен. пр.

UNREAD_POST Ведмідь » Суб 02.06.07 22:53

Гарний сайт,молодці, натхнення й наснаги!

Скажіть, а на якомусь ftp викладеніще якісь пісні Журборізу окрім тих, на які є силки з Вашого сайту?
"Лише сміливі мають щастя"

Зображення
Аватар користувача
Ведмідь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 438
З нами з: Нед 04.12.05 21:07
Звідки: Київ
Ім'я: Василь
Прізвище: Хом'як
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Скок » Вів 05.06.07 23:50

Smit написав:Гарний сайт,молодці, натхнення й наснаги!

Скажіть, а на якомусь ftp викладеніще якісь пісні Журборізу окрім тих, на які є силки з Вашого сайту?


Дякуємо на доброму слові.
Пошукати можна спробувати у google... , набравши Володимир Скоробський
Скок, ДК
Скок
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 86
З нами з: П'ят 17.10.03 18:35
Звідки: Станиця Вишгород
Ім'я: о. мітрат Сергій
Прізвище: Прудко
Курінь: Дубова Кора, Капелян ВЛ - січень 2003 р.Б.,почесний член ВЛ - жовтень 2003 р.Б.
Пластовий ступінь: пл. сен. пр.

UNREAD_POST mrijka » Сер 06.06.07 16:28

Гарний сайт, хлопці! Багацько інформації про ваш курінь і не тільки... Зокрема, потішило, що на сайті розміщені статті В. Скоробського (чоловік справді гарно і цікаво пише...). Похвальним є те, що щиро, відкрито і вміло презентуєте свої курінні традиції, на відміну від інших відомих куренів УСП і УПС :)
Молодці!!! Зросту, стійкості, міцності, багацько зеленого соку для вдалого пластування і розумного дубового листя... :) Кріпіться!!!
Хочеш того чи ні - усмішка твоя єдина... думки твої одні...
mrijka
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 4
З нами з: Сер 16.05.07 13:55
Звідки: Красне
Ім'я: Марічка
Прізвище: Костів
Курінь: самітниця
Пластовий ступінь: старшопластунка


Повернутись в Пласт в Інтернет

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron