Якщо Ти бажаєш підтримати Портал...

Обговорення пластових веб-сторінок, списків розсилки, дискусійних груп тощо.

Модератор: Модератори

Якщо Ти бажаєш підтримати Портал...

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 02.03.07 18:44

Якщо Ти бажаєш підтримати Портал

Якщо Ти чи структурна одиниця, до якої належиш, вважаєш за доцільне підтримати подальше існування та розвиток Порталу, Ти можеш зробити свій вклад у спільну справу, зробивши пожертву.

Пластовий портал - plast.org.ua - почав своє існування у вересні 2001 року. Своєю метою Портал завжди бачив забезпечення ефективного електронного обміну інформацією між пластунами та гідне представлення Пласту у мережі Інтернет.

В різний час створення та функціонування Порталу фінансово підтримували Bureau of Educational and Cultural Affairs of the U.S. Department of State (в межах розвитку програми "Пластового молодіжного громадського центру") та Станична пластова старшина станиці Львів. В 2006 році Портал підтримали усі, хто придбав футболку користувача Порталу.

Пластовий портал не є власністю та не підпорядковується жодному офіційному органові Пласту, відтак самостійно вирішує питання із фінансового забезпечення власного функціонування. Впродовж усього часу існування plast.org.ua його підтримка здійснювалась на волонтерських засадах, а фінансові ресурси залучались в обсягах, необхідних для покриття витрат на хостинг. Однак для подальшого існування та розвитку Порталу необхідне залучення більшої кількості професійних ресурсів, що неможливо без стабільного фінансування.

Ми пропонуємо Тобі кілька способів, котрими Ти можеш скористатись для того, щоб здійснити пожертву (див. нижче). Незалежно від обраного способу, просимо обов'язково повідомити нам про цей факт на [email protected], вказавши обраний спосіб та суму пожертви. Ми будемо регулярно публікувати списки жертводавців.

Залучені кошти команда Порталу планує використовувати для підтримки і розвитку уже існуючих послуг, а також для запуску нових - не менш цікавих! - проектів.

Варіанти здійснення пожертви

Безготівковий переказ на рахунок ст. Львів
Кошти слід перераховувати на р/р 26005013584 в ПЛФ ВАТ "Кредобанк", МФО 325365, ЄДРПОУ 02030399, з приміткою "добровільна фінансова допомога на підтримку Пластового порталу".

Поповнення приватного рахунку
В будь-якому відділенні Приватбанку необхідно йти до каси та просити прийняти кошти для поповнення рахунку № 6762462620216017 і переконатись, що власник рахунку - Рак Богдан Ігорович.
Перелік усіх відділень Приватбанку можна знайти на веб-сторінці банку в меню "ФИЛИАЛЫ" (див. також http://privatbank.ua/info/index1.stm?fileName=map.html).
В призначенні платежу слід вказувати "Поповнення рахунку".

Безпосередньо дати готівку
Одному із тих, хто працює над Порталом:
- у Львові: Ігор Бущак, Ярема Дух, Микола Музала, Любко Олійник, Богдан Рак, Сашко Свистун
- в Ужгороді: Андрій Ребрик та Володимир Токач

WMZ
Скоро буде доступним
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST МзС » П'ят 02.03.07 20:30

Там у Ребрика з Токачем є зайві 211 грн., я точно знаю!
Ех була б робота, точно би підтримав нормальною сумою, а так мабуть вона буде радше символічною.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Tokach » Суб 10.03.07 17:29

Гроші, як і оперативка, зайвими не бувають. (с) незнаюхто
Аватар користувача
Tokach
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 879
З нами з: Пон 21.03.05 19:52
Звідки: Ужгород
Ім'я: Володимир
Прізвище: Токач
Курінь: Целібат Мурлики
Пластовий ступінь: ст. пл.


Повернутись в Пласт в Інтернет

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron