Пласт в Інтернеті: нові перспективи

Обговорення пластових веб-сторінок, списків розсилки, дискусійних груп тощо.

Модератор: Модератори

Пласт в Інтернеті: нові перспективи

UNREAD_POST Lolik » Пон 11.09.06 16:58

Пласт в Інтернеті: нові перспективи
КПС + plast-scouting.org + plast.org.ua: скільки ще проіснує віртуальний любовний трикутник?

Богдан Рак, адміністратор plast.org.ua

Написати цю статтю мене попросив Костя Яковчук-Бесараб. Завдання – викласти моє особисте бачення на перспективи можливої співпраці між Пластовим порталом та КПС. Кінцева мета – виклавши на загал усі наявні відомості, уникнути зловживань і маніпуляцій, породжених браком інформації.


Отож, брак інформації породжує слухи, зловживання і маніпуляції. Недостатнє інформування членства автоматично викликає невдоволеність. Це нам успішно довели попередні каденції КПС.

Новий голова КПС бачить в Інтернеті найефективніше джерело обміну інформацією, з чим важко не погодитись. Однак тут в КПС починаються складнощі: існуючий підконтрольний КПС ресурс plast-scouting.org не виконує своєї функції (на причинах я зупинятись не буду), і коштує він для організації дорого. Плюс борг перед хостером за попередні періоди. Водночас інший ресурс – Пластовий портал (plast.org.ua) – вже давно є de facto місцем обміну інформацією для пластового загалу. Однак має місце мовчазне ігнорування самого факту існування Порталу "певними колами в КПС/КПР", та й сам Портал не квапиться допомагати структурі, котра його не визнає.

Відтак перед КПС постає дилема: чи надалі тягнути валізу без ручки, і через рік вкотре констатувати провал в інформаційній політиці, чи скористатись готовим рішенням, при цьому відмившись від неефективного ресурсу, в який однак уже вкладено немало коштів та зусиль. Будучи прагматиком, Костя обрав останній варіант, про що попередньо домовився із Порталом в моїй особі.

Така перспектива одразу викликала спротив в тих же "певних колах". Озвучений аргумент: як можна відмовлятись від сайту, над котрим працювалось так довго? Фактична причина відома давно: Портал не підлягає цензуруванню.

Проте мушу наголосити, що в команді Порталу – нас близько 10 осіб – перспектива співпраці із КПС теж не викликає ейфорії. І причин на це немало. По-перше, досвід показує, що все, що стає офіційним, з часом занепадає. Чи зможемо ми допомогти КПС і за рік-другий не стати історією? По-друге, ми усвідомлюємо, що без перенесення інформації із plast-scouting.org його закриття неможливе. По-третє, нам страшно уявити, як може Портал справитись із масивом неструктурованої інформації, котрий традиційно надходить від КПС, залившись таким же простим, зрозумілим і цікавим для пересічного пластуна. Зрештою, ми усвідомлюємо, що спротиву і ігнорування не уникнути.

Коротко зупинюсь на погоджених умовах співпраці.
  • Портал не буде підпорядковуватись КПС, а лише обслуговувати потреби із розташування інформації в Інтернеті
  • Портал самостійно приймає рішення про зміну структури своїх сторінок, доцільність існування інших сервісів (як-от Форум) тощо
  • Відповідальність за збір та надання офіційних інформацій для розташування лежить на КПС
  • Офіційні інформації, що надходять від КПС чи інших структурних одиниць, мають пріоритет для розташування
  • Портал обслуговує адресу plast-scouting.org (інфо-сторінка із переадресацією, приймання пошти)
  • Портал надає доступ для наповнення окремих підрозділів www.plast.org.ua посадовим особам КПС чи призначеним особам
  • Портал бере на себе ініціативу із розташування різноманітної інформації (розрахованої як на пластунів, так і на сторонніх осіб), а КПС надає ті дані, якими володіє


Переваги від такої співпраці для сторін досить очевидні: КПС отримує можливість користуватись ресурсами Порталу, Портал вирішує свою одвічну проблему із фінансуванням. Пласт нарешті отримує єдиний веб-простір.

Уже зараз лунають пропозиції щодо додаткових умов співпраці, наприклад: підтримка Порталом plast-scouting.org як офіційної візитки Пласту, а plast.org.ua як внутрішнього ресурсу; закриття (чи відокремлення? – точно не знаю) Форуму на тій підставі, що там лунає критика на адресу КПС/КПР. Аргумент простий: критика і офіційний ресурс – речі несумісні.

Своїм першочерговим завданням Портал бачить створення умов для ефективного обміну інформацією всередині Пласту, що передбачає як офіційне інформування пластового загалу, так і можливість вільних дискусій. Відтак будь-які намагання "певних кіл" будь-що зберегти plast-scouting.org або натомість впровадити цензурування Порталу унеможливлюють співпрацю між КПС та Порталом. Чи зможе Костя подолати спротив – покаже час. Якщо ж не зможе – часу на "освоєння" plast-scouting.org в КПС залишається небагато.

Альтернатива для нашої співпраці досить проста. Технічно plast-scouting.org забезпечений не гірше від Порталу, а фінансово краще, відтак теоретично теж може стати потужним ресурсом. Хоча досвід показує, що технічних і фінансових можливостей організації недостатньо – потрібні також професіоналізм та самопосвята окремих осіб.

У випадку, якщо співпрацю буде таки налагоджено, ми сподіваємось, що особи, котрі раніше доклались до наповнення plast-scouting.org, приєднаються до нашої команди, натомість не обравши шлях саботажу. Успіх залежатиме в першу чергу від того, чи зможе КПС ефективно скористатись наданим шансом і забезпечити Портал необхідною інформацією, не сподіваючись, що хтось це зробить на них. В тому, що Портал зі своїм завданням справиться, особисто в мене сумнівів немає.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Lolik » Пон 11.09.06 17:00

Буду вдячний за Ваші коментарі - не так стосовно самої статті, як перспективи співпраці Порталу та КПС у форматі, описаному вище

Ваша думка - думка користувачів Порталу - для нас важлива
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Professor » Пон 11.09.06 17:22

мене цікавить більш прагматична інформація: чи може хтось назвати точно по прізвищах тих "деяких людей з КПС/КПР", що мають "власну точку зору" на співпрацю ПП і КПС, котрі

"намагатимуться будь-що зберегти plast-scouting.org або натомість впровадити цензурування Порталу


...для того аби побачити уявленоно-невидимого "ворога".

Бо виявляється, що проблема не в КПС, а в людях... а як казали древні - все тече, все змінюється і люди теж.

Видається, якщо полагодити з людьми "всі питання", то й пробема зникне. Усвідомлюю, що на даному етапі це не досить реально та перспективно, зважаючи на відносини сторін.

Але давайте дивитися реальності ввічі:
те, що роблять 10 людей, неможе вже який рік робити ГПБ і кілька каденцій КПС України...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST stas-if » Пон 11.09.06 22:38

моя думка така, шо в любому випадку Портал нічого не втратить, тому варто спробувати.
А стосовно цензури на Форумі, то якшо КПС/КПР не буде давати приводу для критики, то її і не буде,але якшо глянути з іншої сторони, то критика необхідна, але ОБЄКТИВНА, і на цьому слід наголосити
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Vus » Вів 12.09.06 08:33

Про проблеми:

1. Витрати на організацію (в данному випадку оф. сторінку пласту) мають окуповуватись, тобто приносити вигоду в формі іміджу, інформованості... Якщо певний ресурс не справляється з данним завданням (пласт-скаутінг) , а крім того ще створює борги (неєфективне використання ресірсів організації) варто задуматись (ХОЧАБ!).
На мою думку, варто відмовитись від послуг дорогих хостерів розірвати ВЖЕ ! будь-які відносини з ними.
2. Стосовно форуму - то обговорення внутрішньопластових проблем, як шановне товариство помітило, то вони обговорюються в т.з закритих темах доступ до яких мають лише дійсні члени НСОУ-ПЛАСТ. Отож проблема з критикою КП* це не проблема.
Якщо розглядати проблему критики в середені ПЛАСТ - у то та організація сильна яка вміє вирішувати внутрішні проблеми, керівництво чує всі думки і готове до сприйняття інших (альтернативних) думок в межах організаційного поля.
3. "Однак має місце мовчазне ігнорування самого факту існування Порталу "певними колами в КПС/КПР" - Якщо КП* не ефективно використовують потенціал організації, а точніше (в радянські часи це називалось як злосное вредительство чи шось подібне) варто робити висновки (хоч зараз і не радянські часи, але перестерога є гарним стимулом).
4. Хотів би запитати "Що значить "Портал не підлягає цензуруванню"? ". Модератори намагаються чистити форум від відвертої агресії, спаму, флуду. Не завжди гарно то вдається, але модератори є волонтерами. Про цензуру з сторони КП* то прописав в пункті 2. При бажанні КП* привнести більше толерантності та терпимості на сторінки порталу - то тільки їх ініціатива, як бажають то включаться до роботи (Богдан краще пояснить як того досягнути - чогось йому вірю :)).

Данні пункти є моєю особистою думкою з приводу творення та розвитку інформаційного простору НСОУ-ПЛАСТ
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Akademik » Вів 12.09.06 11:09

ПРО ШАНС ЗМІНИТИ plast-scouting.org
На сьогодні plast-scouting.org має достатньо багато прихильників, які бачать можливість його існування. І наскільки я розумію серед цих прихильників немає розробників цього сайту. Його автори давно розчарувалися у торомозній реакції і гальмівному менеджменту адмінів і провідників від Пласту. Ресурс (plast-scouting.org) в середині якого вмонтована база даних пластунів, можливість редагування змісту багаторівненою структурою користувачів і модераторів, можливість генерування структурних новин не став в пригоді жодному проводу. Точніше так - жоден провід таки не зміг осягнути інноваційности та прогресивности сайту. Тепер для прапорщиків - для сайту, який вдало дублював структуру Пласту, серед пластунів НЕ можливо знайти керуючих. Розумію, що ніяких аргументів я не привів "проти" існуючого офіційного сайту. І напевно не буду тратити часу знайти такі. Моніторинг наповнення plast-scouting.org і оцінка його менеджменту свідчить, що цей ресурс керується 1-2 або 3-4 змістовими менеджерами. Обличчя сайту, його привабливість не змінюється от вже кілька років. plast-scouting.org не привносить в імідж Пласту нічого. Щоби не робив будьякий менеджер з КПС для просування ресурсу plast-scouting.org це не покращить ні сам сайт ні організацію.
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST Lolik » Сер 13.09.06 09:46

Пл.сен.кер. Ю.В.Нестор БМ. написав:Час найвищий мати один **портал** в Пласті.

Очевидно не сміє биути цензири в Пласті але не цензирні слова і персональні порахунки /закиди оди другому так як дискусії політичних питань не мають місця на пластовім порталі.

Що до критики пластових проводів на форумах мусять бути у формі алтернативних порад а не наїздах бо хтось не згідний їхніми діями, на це є КПР і Ради поодиноких зєднань.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Vus » Сер 13.09.06 11:41

Про пропозиції:

1. КП* має затвердити мету "Пласт в Інтернеті" та продумати цілі яки бажає тим досягти. Визначити чіткі та зрозумілі усім критерії оцінки успішності проекта. Визначити чим має бути отой "Пласт в Інтернеті":
- чиста презентація назовні (піар, реклама, інфрмування, агітація) - тобто гарна сторінка оріентована для не пластунів;
- інформаційне поле з внутрішньопластовою інфою (проби, збірки проектів КВ, інше) для користування виключно пластунами і в середені організації;
- інше.

2. По проходженню п.1 створити робочу групу зацікавлених і небайдужих, також знаючих, вміючих та тих хто може займатись плануванням проекту, його розвитком і наповненням. Головне в данному пункті це не стільки бажання прийняти участь у проекті скільки професійний досвід.

3. Будь-який офіційний проект має вестись (бути під патронатом) КП*. Ефективність проекта (розробленого сайта), визначення наскільки було досягнуто мету та завдання оцінюється через певний встановлений час (1/2 рік - попередня оцінка, 1 рік - остаточна). Відповідно висновки.



З.І.: Не все повинно продумувати та робити само КП* - варто створювати робочі групи людей що в тому (розробка ТЗ сайта, визначення потреб аудиторії, реалізація проекту) тямлять і довіряти їм.
А ще саме головне це можливість проведення т.з. тендерів - вибір найкращого з варіантів. І ще відкритість реалізації проекту грає роль і не останню.

З.З.І.: Мо що і забув прописати з своїх роздумів, але як тра буде то можу то проговорити (а може і допомогти) :).
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Vus » Чет 14.09.06 12:55

Преамбула: читав нещодавно одну з статей про життя-буття в Росії, а саме про то як вирішуються певні справи їхнім урядом. На одному з засідань уряду М. Фрадков (як не помиляюсь п-міністр РФ) видав таку річ (не дослівно):
"ми будемо виділяти на розвиток нанотехнологій 14 млрд. доларів щороку. Розумію, що не всі присутні розуміють що таке нанотехнології, але сподіваюсь, що всі розуміють, що вони потрібні"
Авторськи коментар (не дослівний): "Замість поставити мету і реалізовувати її, визначили який процес буде підтримуватись. Це призведе до зловживань та ігноруванню мети реалізуючи тільки процес як пріорітет".

Амбула: Сподіваюсь і свято вірю що КП* (сам чи з допомогою інших осіб) визначить чітко мету і завдання інформаційної політики в Пласті. А також не підмінить мету процесом.
Не сайт заради сайта, а сайт як інструмент досягнення певних цілей, реалізації завдань.

З.І.:
http://www.mn.ru/issue.php?2006-34-67
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Professor » Чет 14.09.06 16:52

таки хтось назве оті злонещасні прізвища (КПС - без ЗІРОЧКИ/КПР), котрі тягнуть "цей віз" у різні боки? :?: :?: :?:
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » П'ят 15.09.06 12:56

пл. сен. Сергій Летенко, СМ до членів "Прес-служби Пласту написав:3.
...
б) ...Внутрішньопластову інформацію члени прес-служби самостійно пересилають до новин Пластового Порталу на адресу portal(at)plast.org.ua (можливо, що вже незабаром це буде офіційний сайт Пласту НСОУ), розсилки „Plast-visti” або „Пластового вісника” чи журналу „Пластовий шлях”;
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Lolik » П'ят 15.09.06 20:49

Professor написав:таки хтось назве оті злонещасні прізвища (КПС - без ЗІРОЧКИ/КПР), котрі тягнуть "цей віз" у різні боки? :?: :?: :?:

До мене час до часу доходить інформація про те, як "деякі особи" 8), скажім, ставлять вимогу не розташовувати сайти булав чи т.п. на plast.org.ua - бо він не офіційний, відтак все треба робити на п-с.орг. В принципі хто вони (з ким тусуються :) ) здогадатись не важко.

Проте я не вважаю доцільним в даному випадку переходити на персоналії і з'ясовувати, хто і що казав, оскільки намагаюсь бути вище від таких дурниць. Думки, які я "цитую" в статті - я їх почув від Кості, проте про прізвища не розпитував з тієї ж причини.

Тому не вимагайте прізвищ. Давайте працювати - досвід показує, що від цього бувають результати :thumbsup:
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Поручик » Пон 18.09.06 21:46

Ну не знаю, не знаю... в мене сумніви щодо вдалої співпраці з КП-різними. Хоча якщо Костя зможе пересилити "ідійотів" тоді я тільки за, та й думаю як довголітній учасник Порталу та Форуму Костя прекрасно розуміє, що на 60% сміття є 40% зерна в тому, що пишеться на Форумі. І власне тому хотілося б особистих гарантій від нашого Чільника, а зокрема розписаної стратегії співпраці.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Ximik » Суб 23.09.06 20:40

я вважаю що не варто вигадувати колесо.
давно пора КПС співпрацювати з Порталом. Думаю просто треба назначити відповідальну особу з КПС за співпрацю з порталом, щоб та особа справді була зацікавлена в цьому і тоді все буде працювати.
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Professor » Нед 24.09.06 13:41

Lolik каже:
Тому не вимагайте прізвищ.


Ти правий щодо тощо, чому не варто вимагати ті прізвище, про які легко здогадатися можна. Але з іншого боку чи не думаєш ти, що ведеться вже досить довго війна з невидимим ворогом, про якого всі говорять і знають, але ніхто ніколи не бачив і щонайважливіше - ніколи не говорить (нагадується гарний російський фільм про вбиття Дракона).

Чи не варто на загал сказати: друже Н. - ти неправий щодо того, яка повинна бути діяльність Пласту (не пластунів) щодо використання інтернет ресурсу такого-то. А друг Б. - правий, бо ...
"..." - це мотивація, що вже 5 років тримає ПП і пластунів навколо нього.

До Хіміка: справа якраз і в тому, що таких людей
відповідальну особу з КПС за співпрацю з порталом
багато і кожен може вважатися "компетентним"... і бути зацікавленим.

Проте той віз і далі там...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Поручик » Нед 24.09.06 22:22

2 Професор і всі: Абсолютно згідний з твердженням - "Давайте припиняти гратися в таємниці - давайте називати прізвища та імена".
Сьогодні переглядав старі пластові видання 1930-х років ("Тиса", "Пластун-скаут", "Молоде життя", "Юнацький шлях" тощо). Знаєте, що вразило? Те, що пластуни не бояться називати прізвища та вказувати причини. Тобто якщо друг Іван Сидір був не правий то так і писалося в часописі СУПЕ - "др. Іван Сидір не правий щодо ідеї розвитку Пласту на еміграції".
Так чим ми гірші від них? Чи може ми ніяк не можему позбутися комуністично-радянського минулого, коли про помилки окремими особами якщо й говорили то без імен і прізвищ?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » Пон 25.09.06 08:09

Проблема Поручику не в тому щоб ПІП називати, це ми вже навчилися. А в тому щоб користуватися перевіреною інформацією та вміти вибачатися, якщо вона не відповідала дійсності.

Щодо ПП. На вишколі виховників ще весною підійшов до мене Орко Татомир і каже чому це в Пласті існують дав сайти? Звісно, на його думку все пояснювалося міряннями достоїнствами. Як на мене в цьому є велика доля правди, але існують певні закономірності. Якщо хтось не задоволений продуктом, то він намагається розробити альтернативний і зробити його кращим. Якщо виходить - він посуває конкурента або й усуває його. Якщо ні - животіє на задвірках, або сам зникає. Тобто - життя все розставляє на свої місця. Зараз аналогічний процес відбувається у інформаційній сфері Пласту - це, як на мене добре. Щодо офіційного сайт - подивіться на його бібліотеку і порівняйте з пропозиціями які звучали на форумі вивішувати пластову класику (і не тільки)в неті. Тобто і в ньому є щось хороше, і в нього люди вкладали зусилля. Зрештою, чи хтось питався у Андрія Гарматія, який ініціював створення його, чому він не використав порталу, який вже тоді існував?

Я маю застереження не до порталу, а до певного методу ведення дискусії на його форумі. При цьому повністю погоджуюся з думкою що кожен провадить дискусію на тому рівні, який йому підходить за вихованістю т ажиттєвим досвідом. Не може сперечатися щодо технічних характеристик та фінансової сторони - не досліджував ці питання і не вважаю себе в цьому спеціалістом. Але хочу подякувати як адміністраторам ПП за роботу у справі поширення інформації, так і наповнювачам "офіційного" сайту. Особливо тим, хто з цього мав лише моральне задоволення. І, як слухняний пластовій старшині член організації, погоджуся з рішенням розвивати той чи інший ресурс, але закликаю щоб до вирішення подальшої інформполітики запросили ВСІХ хто доклався до її просування раніше. Бо є не конструктивним дізнаватися що справа над якою ти працюєш закрита не від керівництва, яке ініціювало це закриття, а з "пластової пошти". Треба цінувати всіх, хто докладається до того щоб зробити нашу організацію кращою, навіть якщо їх позиції суперечать вашій. Пафосно? Ну, звиняйте, може просто після вихідних на філософування потягнуло. :wink:
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Ximik » Пон 25.09.06 18:15

2Professor
Тоді треба зібрати команду, котра буде працювати від КПС з порталом і назначити одного відповідального, шоб якщо щось іде не так давати тягла. І все. Я небачу ніякої проблеми.
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Akademik » Вів 26.09.06 13:21

Чупринка написав:Щодо офіційного сайт - подивіться на його бібліотеку і порівняйте з пропозиціями які звучали на форумі вивішувати пластову класику (і не тільки)в неті. Тобто і в ньому є щось хороше, і в нього люди вкладали зусилля.

Може тоді варто закрити інші послуги "офіційного" сайту (форум, фотоальбом, сторінки осередків, база даних), бо поки його осилить поточний наповнювач, то пройде 5 років. Що ще крім бібліотеки дає цей ресурс - в чому його потенціал?
Чупринка написав:Я маю застереження не до порталу, а до певного методу ведення дискусії на його форумі. При цьому повністю погоджуюся з думкою що кожен провадить дискусію на тому рівні, який йому підходить за вихованістю т ажиттєвим досвідом.

Я у тут не розумію наїзду на Форум. Невже варто припинити проводити КПЗ тому, що якийсь "ідіот" використовує принцип "справа формальна" для задоволення власних амбіції чи промоції? Невже можна придумати ТАКІ правила, за якими можна впровадити "певний метод дискусії" на форумі ?! А чи не варто засукати рукава і міняти культуру організації (якшо вона тебе не задовільняє), а не махати острогою (копієм) перед вітряками
Чупринка написав:Особливо тим, хто з цього мав лише моральне задоволення. І, як слухняний пластовій старшині член організації, погоджуся з рішенням розвивати той чи інший ресурс, але закликаю щоб до вирішення подальшої інформполітики запросили ВСІХ хто доклався до її просування раніше.

Всіх? Я думаю що з того процесу треба чемно виключити курніьОЗО. Юзич, яки на моїй памяті проводив таку майстерню і отримав матеріали-рекомендації від мене - наприкінці все просто "поімєл". Я не боюся цієї фрази - я підтримую Чупринку треба зібрати всіх, але процес піде тоді, коли курінь ОЗО буде виключений із процесу прийнття рішень. АМЕН
Чупринка ти вже знаєш де найкращі ноги?
На офіційному сайті ПЛАСТ НСОУ!!!
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST Чуприк » Сер 27.09.06 08:38

Завжди захоплювався твоєю здатність вести конструктивну дискусію. Такого не в усяких академіях вчать.

Щодо закриття - треба закриють все, це легше ніж використати за потребою. Так що не переймайся, то є троха щкідливо для здоровля.

Щодо дискусії - навряд-чи ти можеш виступати експертом у тому що я роблю для зміни ситуації, а що ні. Тик що вити на місяць без його наявності теж тупувато. Навіть якщо ти в Карпатах. І я думаю, що маю таке ж право висловимти свою думку, як і почути дуже важливі твої думки стосовно цих висловлювань.

Ти мене не піддтримав, а переінакшив мою пропозицію. Якбудеш цією справою займатися - виключеш кого захочеш. Он хлопці шукають куратора інформ політики - чого б тобі з твоїм досвідом не зайнятися цим? Хоч, не сприймай це як зазіхання на твої права самореалізовуватися в Пласті. Просто таке враження, що якби ти за це взявся, усунув ОЗО то всі б проблеми зникли. То вперед!

Ну хоч щось ти визнав на сайт вдалим. Це вже досягнення. Гратулюю!
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Vus » Сер 27.09.06 09:02

Чесно кажучи розумію, що і тут викрився корінь всіх проблем - гроши.

Варто КП* відмовитись від мульки "офіційний сайт" часом на 1 рік. Нічого не станеться оскільки існуючий "офіційний сайт", на мою думку не справляється з поставленою метою.

1. Всі сайти на повне самозабезпечення! Сайти з возу - КП* в курсі справи.
2. Одночасно подавати на всі сайти адмінам/модерам оф. інфу.
3. Через рік провести конкурс і обрати найбільш вдалий, інформативний, динамічний ресурс. Ресурс який найкраще справився з завданням ведення оф. інфи. в люди.
4. По вибору ресурса КП* з"ясовує з її власником/адміном/модером про часткове використання/співвикористання.
5. Найдільш цінні надбання окремих ресурсів, за згодою осіб, що їх зібрали, в подальшому варто розміщувати на провідному сайті.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Чуприк » Сер 27.09.06 15:14

Як варіант досить цікаво
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник » Сер 27.09.06 16:28

:)
Востаннє редагувалось Полковник в Суб 26.05.07 02:01, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Akademik » Пон 02.10.06 09:35

Чупринка написав:Ну хоч щось ти визнав на сайт вдалим. Це вже досягнення.

видно "не ті слова я говорив"....
Чупринка написав:Он хлопці шукають куратора інформ політики - чого б тобі з твоїм досвідом не зайнятися цим?

а чом би нє? а шо це за назва посади "куратор"* це когось розкурювати треба?
я згоден на таку посаду. Я де ці "хлопці" і де то оголошення що вони шукають? Може вони просто по офісу шукають? вони знають шо таке інформаційна політика?
Чупринка написав:Хоч, не сприймай це як зазіхання на твої права самореалізовуватися в Пласті. Просто таке враження, що якби ти за це взявся, усунув ОЗО то всі б проблеми зникли. То вперед!

абсолютно. Якшо займуся цією справою відсуну озонів від інфополітики (точніше від обговорень) - хбіа пропозиції отримуватиму емейлом. Не віриш шо без вас зміниться на краще? я би дуже хотів це довести!!!! :idea:
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST Чуприк » Пон 02.10.06 14:57

Зголосися до голови КПС-КПР чи далі по ієрархії і я думаю твій академічний досвід буде затребуваний на всі сто. От як цю всю бюрократію влашутєш розкуриш всіх і вся, відсунеш того хто не подобається, створеш рай на інформаціному полі Пласту - ціни тобі не буде і у віках піде по тобі слава. Вперед!
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

Далі

Повернутись в Пласт в Інтернет

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron