Пласт в Інтернеті: нові перспективи

Обговорення пластових веб-сторінок, списків розсилки, дискусійних груп тощо.

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Vus » Пон 02.10.06 15:52

Чупринка написав:Зголосися до голови КПС-КПР чи далі по ієрархії і я думаю твій академічний досвід буде затребуваний на всі сто. От як цю всю бюрократію влашутєш розкуриш всіх і вся, відсунеш того хто не подобається, створеш рай на інформаціному полі Пласту - ціни тобі не буде і у віках піде по тобі слава. Вперед!


Якщо в кінці додати "... , а ми тобі будем з задоволенням плювати в спину" фраза набуде завершеності .
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Lolik » Пон 02.10.06 17:55

Vus написав:1. Всі сайти на повне самозабезпечення! Сайти з возу - КП* в курсі справи.
2. Одночасно подавати на всі сайти адмінам/модерам оф. інфу.
3. Через рік провести конкурс і обрати найбільш вдалий, інформативний, динамічний ресурс. Ресурс який найкраще справився з завданням ведення оф. інфи. в люди.
4. По вибору ресурса КП* з"ясовує з її власником/адміном/модером про часткове використання/співвикористання.
5. Найдільш цінні надбання окремих ресурсів, за згодою осіб, що їх зібрали, в подальшому варто розміщувати на провідному сайті.

Вусе, ти випустив із поля зору важливу деталь. Різні сайти можуть займатись різними речима, і в такий спосіб доповнювати одне другого. Кожен може мати свою нішу - інакше сайтів в Інтернеті було би в кілька разів менше :)
А взагалі я сумніваюсь, що знайшлось би хоч 2 людини, які би "на швидкість і кількість" ставили новини тощо. Так сайти не робляться

Інше питання, що п-с робить вигляд, що робить те, чим вже давно займається Портал (за вийнятком бібліотеки, канешна)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Чуприк » Вів 03.10.06 08:43

Кожен пропонує робити так, як робив би сам, Вусе. За умови будь-якого вирішення питання я буду всіляко сприяти пощширенню інформації про Пласт, бо зацікавлений у розвитку організації, а не у відсуненні якихось особистостей від процесу. Якщо ти зацікавлений у плюванні - то так і пиши, а не шифруйся за пропозиціями іншим :wink:

Золоті слова, Льоліку - кожному є місцек під сонцем. Але Вус одне сказав досить вірно - рівні фінансов умови. Тобто найактуальніше зараз це через крайові органи провести рішення як, у яких мірах підтримуються різні сайти щоб все було відкрито і через це вирішити хто чим може посприяти Пласту, на думку КПС-КПР, у тій чи іншій сфері. а тоді кожен займе свою нішу. Звісно, ідеально було б створити як не один то принаймні взаємопов'язані ресурси, але над цим теж треба працювати і вміти йти на поступки.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Akademik » Вів 03.10.06 09:04

Звісно, ідеально було б створити як не один то принаймні взаємопов'язані ресурси, але над цим теж треба працювати і вміти йти на поступки.

як можна поєднувати підготовлену команду аматорів інтернету (для яких інтернет інструмент для пластування) і гурт одиноких писарів (для яких пластування інструмент роблення сайтів і присутності в неті):?: :?: :?:
Akademik написав:жоден провід таки не зміг осягнути інноваційности та прогресивности сайту.
Akademik написав:Щоби не робив будьякий менеджер з КПС для просування ресурсу plast-scouting.org це не покращить ні сам сайт ні організацію.
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST Чуприк » Сер 04.10.06 09:14

Навіть якщо таким менеджером будеш ти?
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Льова » Сер 04.10.06 12:23

Мені видається що настав час "Ч"...

Коли критикують владу, зокрема пластову, лунають відмазки - а ти спробуй сам, або роби і ми з радістю підтримаємо.
І що - ПШИК.

Ми чим далі тим більше стаєм схожі на якесь управління у справа молоді,
принаймі навчилися волокіти.
Льова
Аватар користувача
Льова
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 259
З нами з: Чет 13.11.03 11:49
Звідки: Львів
Ім'я: Любомир
Прізвище: Ясниський
Курінь: Лісові Чорти

UNREAD_POST Поручик » Сер 04.10.06 22:55

Льова написав:Ми чим далі тим більше стаєм схожі на якесь управління у справа молоді, принаймі навчилися волокіти.
А шо робити? Тмак історично склалося, що пластовий люд не довіряє своєму керівництву
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mudry » Сер 04.10.06 23:47

Поручик написав:
Льова написав:Ми чим далі тим більше стаєм схожі на якесь управління у справа молоді, принаймі навчилися волокіти.
А шо робити? Тмак історично склалося, що пластовий люд не довіряє своєму керівництву

І так склалось історично, що весь час собі такий же провід обирає. Чи не через те, що іншого нема.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Чуприк » Чет 05.10.06 10:19

Та це просто совкова хвороба, яка, нажаль, в Пласті прогресує.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lolik » П'ят 06.10.06 18:26

Чупринка написав:найактуальніше зараз це через крайові органи провести рішення як, у яких мірах підтримуються різні сайти щоб все було відкрито і через це вирішити хто чим може посприяти Пласту

вибач, але це тупо. От вже кілька років "підтримували" один ресурс - яка від нього практична користь? Буде краще, якщо почнуть підтримувати два чи три?

Не треба нічого "фінансувати" - КПС не донорська структура. Якщо котрийсь ресурс зможе обслужити потреби КПС - нехай оплатять згідно домовленостей. Не виконує завдань - на сухий пайок. Все по-чесному.

А оце "проведення рішень" і є мабуть суттю пробеми: всі сидять і чекають, коли КПР нарешті проведе :evil:
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Льова » Нед 08.10.06 10:25

Перша біда - неповороткість влади, її інерційність.

Друге - вже ходять розмови що на інтернеті, як і на реставрації, легко показувати вигляд бурхливої роботи тощо...
Льова
Аватар користувача
Льова
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 259
З нами з: Чет 13.11.03 11:49
Звідки: Львів
Ім'я: Любомир
Прізвище: Ясниський
Курінь: Лісові Чорти

UNREAD_POST Tokach » Нед 08.10.06 20:41

Льова написав:Перша біда - неповороткість влади, її інерційність.

А хто нам винен???
Льова написав:Друге - вже ходять розмови що на інтернеті, як і на реставрації, легко показувати вигляд бурхливої роботи тощо...

Так легко. Не набагато важче тут і працювати ( в інтернеті тобто ;) ). Але найлегше, це звичайно ж, "ходити" розмови - це ж не мішки тягати. А в інтернеті "ходити" розмови - ващє раз плюнути.

То хто, хто там "ходок" такий??? Знаєте, в кого енергії забагато, хай іде крутити педалі на мініелектрогенератор... Користі буде більше. Заодно до прогами збереження ресурсів докладеться.
Аватар користувача
Tokach
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 879
З нами з: Пон 21.03.05 19:52
Звідки: Ужгород
Ім'я: Володимир
Прізвище: Токач
Курінь: Целібат Мурлики
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Чуприк » Пон 09.10.06 08:50

дякую, Льоліку, за коректну відповідь. Під підтримкою я не мав на увазі лище фінансову сторону, а й надання інформації, що теж є, по суті підтримкою сайту. Щодо решти - погоджуюся. Точне дотримання укладених угод - успіх проекту.
Питання - який механізм пропонуєш ти, якщо проведення через КПр тебе не задовільняє?
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » Пон 09.10.06 12:04

Чупринко, я переконаний, що Льолік не мав на меті тебе образити. Він просто висловив крайню незгоду щодо пропозиції про підримку одного ресурусу... :D
А те, що ми вже бачили, до чого таке призводить - золоті слова.

Чи, іншими словами, "Провідники УСП виховуються в Алупці" :D
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Чуприк » Вів 10.10.06 07:52

Та, Ярку, не шукай у словах того що нема. Я подякував Лболіку за те що він не висловився так, як часто це роблять на форумі, а зробив це конструктивно. І думки його я підтримую, тільки не бачу у них механізму втілення, якщо КПР відкидати.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lolik » Чет 12.10.06 17:25

Чупринка написав:дякую, Льоліку, за коректну відповідь.

Я вірю, ти не ображаєшся
Чупринка написав:Під підтримкою я не мав на увазі лище фінансову сторону, а й надання інформації, що теж є, по суті підтримкою сайту.

Ні!!! Надання інформації - це в інтересах в першу чергу КПС - це у них проблеми в інформаційній політиці, а не в мене.

І повторюю - треба не фінансової підтримки, а банальної компенсацій витрачених зусиль.

Чупринка написав:Щодо решти - погоджуюся. Точне дотримання укладених угод - успіх проекту.
Питання - який механізм пропонуєш ти, якщо проведення через КПр тебе не задовільняє?

Дти Кості більше можливостей у прийнятті рішень, а не сидіти як на Олімпі і контролювати кожен його крок. Децентралізація влади.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST YarkO » Чет 12.10.06 22:18

Lolik написав:Надання інформації - це в інтересах в першу чергу КПС - це у них проблеми в інформаційній політиці, а не в мене.

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Браво! Браво! Льолік - rulez!

Візьму си у підпис

Lolik написав:Дати Кості більше можливостей у прийнятті рішень, а не сидіти як на Олімпі і контролювати кожен його крок. Децентралізація влади.

Вся влада - регіонам :eusa_angel:
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 13.10.06 08:13

Цікава пропозиція, хоч вона по своїй суті є взаємозапереченням. Надання більших повноважень одній людині це власне централізація влади. Але можливо для ефективності вона наразі і є доцільна. Принаймні в питаннях інформполітики.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lolik » Нед 22.10.06 18:41

Отож вчора мала місце нарада КПР, на якій піднімалось питання співпраці із Порталом. Деталі мені не відомі, однак деякі цікаві факти є.

1. Поступила пропозиція через 2 тижні зустрітись і обговорити проблеми (які саме - мені невідомо) в такому складі: я, Костя, Володимир Мороз (як адміністратор п-с) та Віталій Троць (як "нейтральна" сторона від КПР).
Питання №1. Якщо останнім двом є про що поговорити - чому вони досі не підтримали дискусії тут на форумі (чи принаймні напряму через е-пошту)?

2. Дехто (хто саме - Костя не сказав) заявив, що Портал
а) є суто станичним Львівським :shock: (і це мабуть одна із проблем)
б) є власністю американських структур, під грант яких сайт розроблявся :shock:
Питання №2. Звідки така відверто неправдива інформація?

3. На дворі кінець жовтня (4 місяці як Костя очолив КПС), і ситуація із інформаційною політикою стала хіба ще гірша. Замість рішучих кроків ми маємо кількамісячну дискусію без перспектив її завершення. Проблеми - кажуть - є, але публічно їх ніхто досі не озвучив.

Відтак є всі підстави вважати, що хтось свідомо затягує вирішення питання, вигадуючи неіснуючі проблеми та повідомляючи КПР завідомо неправдиву інформацію.
Питання №3. В чиїх інтересах "завалити" присутність КПС в Інтернет? Яка кінцева мета? Це намагання поставити підножку Кості, чи це гра проти цілої організації?

Відповіді, думаю, слід шукати Кості разом із самим КПР.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Правник » Нед 22.10.06 18:52

Думаю, процес "перетягування ковдри" розпочався.
Мабуть, кожен орієнтується, хто за цим стоїть і для чого це робить. Окремі люди продовжують триматися "зубами" за свої впливи і домінування.
Переконаний, що за будь якого варіанту вирішення справи, Пластовий Портал буде залишатися найбільш популярним і відвідуваним.
Важливо щоб це розумів Провід, але як цього не станеться, то не буде мати нічого.
"Не cxиляй голови у знемозі, бо зірок не побачиш тоді..."
Аватар користувача
Правник
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 151
З нами з: П'ят 10.03.06 21:55
Звідки: New York, USA
Ім'я: Чемеринський
Прізвище: Андрій

UNREAD_POST Tokach » Нед 22.10.06 19:09

Як на мене, то варто піти на зустріч і хай КПРада отримає інфо з перших вуст, а не через когось (раз є така можливість). Незважаючи навіть на те, що інформацію передавав, прихильний до Порталу, Голова КПС. Є можливість - тре користати!

Прямо і сказати:
"Хлопці, вам БРЕШУТЬ!!!", а в докази показати документи і підтведжуючі матеріали про твою власність на plast.org.ua. Думаю, їм безвідносно хто цю брехню сказав, все одно - це й "хто" отримає своє, і довірою більше не користуватиметься. А ще, я б попросив спробувати довести, що це чиєсь тобі замовлення - все одно нічо не вийде у ти, хто зробив наклеп.

І взгалі, я б на тій зустрічі говорив з позиції - "Вам не пофіх, хто і шо робить? Вам запропонували непогані можливості і співпрацю за дуже низькими цінами, а ви телитесь вже котрий місяць. Не можете визначитись? Боїтесь, що то американське замовлення?? То перевірте досконально інформацію всю і прийдіть через тиждень, коли між собою домовитесь, у мене час є."
Аватар користувача
Tokach
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 879
З нами з: Пон 21.03.05 19:52
Звідки: Ужгород
Ім'я: Володимир
Прізвище: Токач
Курінь: Целібат Мурлики
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Akademik » Пон 23.10.06 08:55

Lolik написав:ситуація із інформаційною політикою стала хіба ще гірша.

Я не думав, що хтось серйозно бавиться у гру за допомогою якої гальмується інфополітика. Залишається думати, що деяким друзям не хочеться, щоби інформація певного штибу або інформація із кабінетів КПС була більш прозорою. А мені так і хочеться нагадати, що надворі третє тисячоліття і якшо інформаційну війну ми програємо, то ніяке військове пластування нам не допоможе виграти наступну
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST mykola muzala » Пон 23.10.06 09:09

Я думаю, треба далі працювати над порталом як працювали. Ввязуватись у війну, доводячи комусь очевидні речі, даремна трата часу. Хоче КПС - хай працює... не хоче - хай працює по-іншому... аби тільки працювало... Нам залишається тільки розвивати портал далі - до того часу, поки всі "любі друзі" просто будуть змушені визнати його кращим (якщо це звичайно комусь потрібно:) )
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Akademik » Пон 23.10.06 09:18

ізпацстала
Все таки я непоганий радник :lol:
сказав, що треба озонів виключити із процесу ухвал щодо інфополітики - і потрібні люди мене послухали (бугага) включили Мороза, як адміністратора, а Троця як незалежного
ржунємагу
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST WoolF » Пон 23.10.06 09:55

22 жовтня 2006 р. розпочала свою роботу веб-сторінка куреня УСП-УПС Буриверхи www.buryverkhy.plast.org.ua. На веб-сторінці можна дізнатись про походження назви куреня, його членкинь, акції куреня та ін.
Ця веб-сторінка стала 19-ю сторінкою, котра отримала безкоштовний хостинг, що надається Порталом для пластових веб-проектів. Ще кілька проектів на даний момент знаходяться на стадії розробки та офіційно не анонсовані.

Окрім цих 19 веб-сторінок, на Порталі також працюють форум, фотоальбом та крамничка. Остання розпочала свою роботу трьома днями раніше - 19 жовтня.

Пластовий портал www.plast.org.ua існує від вересня 2001 року. За цей час він пройшов шлях від простої веб-сторінки до розвиненого ресурсу, що надає пластунам безкоштовні послуги веб-хостингу, електронної пошти та ін. Своєю метою Портал бачить задоволення потреб пластунів в обміні інформацією через мережу Інтернет.

На даний момент крайовий провід Пласту в Україні веде дискусію щодо доцільності використання ресурсів Порталу для реалізації власної інформаційної політики.




Цікаво, чи ще комусь повернеться язик сказати що це сайт Львівської станиці :?: :|
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Поперед.Далі

Повернутись в Пласт в Інтернет

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron